Ofertă acceptată Cumpărare directă

mobilier gradinita

Număr anunț
DA22156876
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I - VIII Pircovaci Iasi (CUI 17166467)
Furnizor / câștigător
AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI RO15016633)
Cod CPV
39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.827,40 RON
Valoare atribuită
10.827,40 RON
Data publicării
20.12.2018 15:36
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.827,40 RON

din 10.827,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.