Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE SPALAT F WHIRLPOOL FWSD71283WS EU

Număr anunț
DA22154727
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 35 PLOIESTI (CUI 29170933)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.213,47 RON
Valoare atribuită
1.213,47 RON
Data publicării
20.12.2018 13:58
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 07:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.213,47 RON

din 1.213,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.