Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE SI OBIECTE INVENTAR

Număr anunț
DA22153817
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SINMIHAIU ALMASULUI (CUI 25205834)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.374,96 RON
Valoare atribuită
5.374,96 RON
Data publicării
20.12.2018 13:25
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.374,96 RON

din 5.374,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.