Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transmisie de date

Număr anunț
DA22150402
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
Furnizor / câștigător
2K TELECOM SRL (CUI RO12920860)
Cod CPV
72318000-7 · Servicii de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.260 RON
Valoare atribuită
7.260 RON
Data publicării
20.12.2018 11:15
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 07:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.260 RON

din 7.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.