Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse pt imprimante inscriptionare blocuri parafina si lame sticla portobiect

Număr anunț
DA22124498
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
MEDIST LIFE SCIENCE SRL (CUI 24205119)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.654 RON
Valoare atribuită
6.654 RON
Data publicării
18.12.2018 15:48
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.654 RON

din 6.654 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.