Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lanyard

Număr anunț
DA22159282
Autoritate contractantă
Sport Club Municipal Craiova (CUI 21119218)
Furnizor / câștigător
ANABASIS SRL (CUI RO15152546)
Cod CPV
19211100-9 · Tesaturi mixte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190 RON
Valoare atribuită
190 RON
Data publicării
21.12.2018 09:08
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190 RON

din 190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.