Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANOU PLUTA FORPUS 70412 60*90

Număr anunț
DA22158755
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 (CUI 22366798)
Furnizor / câștigător
TUDOR SRL (CUI RO567251)
Cod CPV
30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63,86 RON
Valoare atribuită
63,86 RON
Data publicării
21.12.2018 08:22
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63,86 RON

din 63,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.