Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET PAPETARIE CONFORM OFERTA

Număr anunț
DA22157113
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA , LILIESTI ORASUL BAICOI (CUI 29075532)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.185,13 RON
Valoare finală
2.185,13 RON
Data publicării
20.12.2018 15:50
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.