Ofertă acceptată Cumpărare directă

PachetU

Număr anunț
DA22156172
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 DARASTI ILFOV (CUI 14095140)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.937 RON
Valoare atribuită
2.937 RON
Data publicării
20.12.2018 15:00
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.937 RON

din 2.937 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.