Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAL PENTRU PLACAT PERETII

Număr anunț
DA22157638
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MITROPOLIT IOAN METIANU (CUI 29413030)
Furnizor / câștigător
BANIER S.R.L. (CUI RO15388629)
Cod CPV
45432210-9 · Lucrari de imbracare a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.080 RON
Valoare atribuită
4.080 RON
Data publicării
20.12.2018 16:36
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 16:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.080 RON

din 4.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.