Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FARFURIE GHIVECI BUNGALOO 50CM
- Număr anunț
- DA22156296
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVA (CUI 4243967)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39221210-2 · Farfurii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33,80 RON
- Valoare atribuită
- 33,80 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 15:06
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33,80 RON
din 33,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro