Ofertă acceptată Cumpărare directă

Usa cu o deschidere in interior (panel-24mm grosime),PVC alb cu 6 camere,dim.980*1850 m - 1,65mp

Număr anunț
DA22156209
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICODIM GANEA" BISTRA (CUI 12878952)
Furnizor / câștigător
NEOMODE SRL (CUI 25760931)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,30 RON
Valoare atribuită
630,30 RON
Data publicării
20.12.2018 15:02
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,30 RON

din 630,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.