Ofertă refuzată Cumpărare directă

USI SI FERESTRE DIN PVCUSI SI FERESTRE DIN PVC

Număr anunț
DA21978196
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
TICONDA SRL (CUI RO1911948)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.562,09 RON
Valoare finală
11.562,09 RON
Data publicării
06.12.2018 15:25
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.