Ofertă refuzată Cumpărare directă

COLT INT PVC STEJAR RUSTIC 5538 BL 2BUC

Număr anunț
DA22156056
Autoritate contractantă
SCOALA GUMNAZIALA "I.A.BASSARABESCU" PLOIESTI (CUI 29165830)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44112240-2 · Parchet (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,48 RON
Valoare finală
139,48 RON
Data publicării
20.12.2018 14:55
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.