Ofertă acceptată Cumpărare directă

Periute ginecologice sterile / Periute recoltare celule exocervicale Tip Bradut

Număr anunț
DA22155589
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI RO33939106)
Cod CPV
39224200-0 · Perii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
427,50 RON
Valoare atribuită
427,50 RON
Data publicării
20.12.2018 14:35
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

427,50 RON

din 427,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.