Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizor Smart LED, Vision Touch VTTV A654K, 164 cm, Ultra HD 4K
- Număr anunț
- DA22163022
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29165988)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100,83 RON
- Valoare atribuită
- 2.100,83 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 13:16
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.100,83 RON
din 2.100,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro