Ofertă acceptată Cumpărare directă

Convector electric de podea Zass ZKH 02T, 2000 W

Număr anunț
DA22162847
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29165988)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,04 RON
Valoare atribuită
126,04 RON
Data publicării
21.12.2018 13:02
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,04 RON

din 126,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.