Ofertă acceptată Cumpărare directă

PARCHET SI ACCESORII: PARCHET CLIC 8 MM-FLOOR/PARFE - 85.24 MP X 28.47 LEI, FOLIE PARCHET 3 MM - 100

Număr anunț
DA22161163
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 STAUCENI (CUI 25822503)
Furnizor / câștigător
MET-AXA SRL (CUI RO6200105)
Cod CPV
44112240-2 · Parchet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.217,18 RON
Valoare atribuită
5.217,18 RON
Data publicării
21.12.2018 11:07
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.217,18 RON

din 5.217,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.