Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAMPA GAZ +REZERVA,PASTA DE LIPIT,COSITOR BARA,DOZA APLICATA,TABLOU 6 SIGURANTE
- Număr anunț
- DA22159735
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 42924710-9 · Aparate de dispersare a gazelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 227,82 RON
- Valoare atribuită
- 227,82 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 09:39
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
227,82 RON
din 227,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro