Ofertă acceptată Cumpărare directă

Parchet

Număr anunț
DA22159537
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SIBIU (CUI 4582955)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44112240-2 · Parchet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.432,95 RON
Valoare atribuită
8.432,95 RON
Data publicării
21.12.2018 09:25
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.432,95 RON

din 8.432,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.