Ofertă acceptată Cumpărare directă

DETTOL

Număr anunț
DA22159104
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR.5 TURNU MAGURELE (CUI 4568225)
Furnizor / câștigător
VALCOSTY DEEA SRL (CUI 36427690)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,50 RON
Valoare atribuită
134,50 RON
Data publicării
21.12.2018 08:57
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,50 RON

din 134,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.