Ofertă acceptată Cumpărare directă

BOXA PORTABILA AKAI SS023A-X10

Număr anunț
DA22158582
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC TRANSILVANIA (CUI 3694683)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
32342412-3 · Boxe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
478,98 RON
Valoare atribuită
478,98 RON
Data publicării
21.12.2018 07:54
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

478,98 RON

din 478,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.