Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAchet materiale de protectie individuala si materiale destinate activitatilor de formare

Număr anunț
DA22158004
Autoritate contractantă
Asociatia de Prietenie Romano Franceza ROMFRA Alexandria (CUI 13669555)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI RO10121654)
Cod CPV
45332400-7 · Lucrari de instalare de echipamente sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.652 RON
Valoare atribuită
3.652 RON
Data publicării
20.12.2018 17:45
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.652 RON

din 3.652 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.