Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare apart de splat cu presiune

Număr anunț
DA22155233
Autoritate contractantă
COMUNA GARBAU (CUI 4485430)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
42924730-5 · Aparate de curatare cu apa sub presiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.805,88 RON
Valoare atribuită
1.805,88 RON
Data publicării
20.12.2018 14:20
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.805,88 RON

din 1.805,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.