Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE REOARATII SI LUCRARI BULDOEXCAVATOR

Număr anunț
DA22142836
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA (CUI 4245011)
Furnizor / câștigător
RAVANAR TRANS SRL (CUI RO14025587)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.534 RON
Valoare atribuită
2.534 RON
Data publicării
19.12.2018 15:28
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.534 RON

din 2.534 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.