Ofertă refuzată Cumpărare directă

Materiale pentru curatenie

Număr anunț
DA22141977
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
METALO CHIM DISTRIBUTION HDI SRL (CUI RO26173161)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
898,90 RON
Valoare finală
898,90 RON
Data publicării
19.12.2018 15:03
Data finalizării
21.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.