Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Piese pentru pompe
- Număr anunț
- DA22086784
- Autoritate contractantă
- SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
- Furnizor / câștigător
- MTA GROUP INTERNATIONAL SRL (CUI RO7936941)
- Cod CPV
- 42124290-3 · Piese pentru pompe centrifuge (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.512 RON
- Valoare finală
- 4.512 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 07:54
- Data finalizării
- 21.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.