Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ACCESORII PENTRU INSTRUMENTE CU COARDE
- Număr anunț
- DA21894119
- Autoritate contractantă
- SCOALA DE ARTE (CUI 3897246)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
- Cod CPV
- 32342412-3 · Boxe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.518,46 RON
- Valoare finală
- 5.518,46 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 15:09
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 16:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.