Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE DUSTER

Număr anunț
DA22157838
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
Furnizor / câștigător
PALDYA SERVICE SRL (CUI 26233107)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
553,78 RON
Valoare atribuită
553,78 RON
Data publicării
20.12.2018 17:05
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 17:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

553,78 RON

din 553,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.