Ofertă acceptată Cumpărare directă

VIN ROSU 10L

Număr anunț
DA22156996
Autoritate contractantă
ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
Furnizor / câștigător
VINEX MURFATLAR SRL (CUI RO3853169)
Cod CPV
15930000-6 · Vinuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,15 RON
Valoare atribuită
336,15 RON
Data publicării
20.12.2018 15:43
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 08:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,15 RON

din 336,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.