Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de traducere - OLAF nr.OCM 2018/21863/18.10.2018-Referat nr.MBR_DSI 35287/06.12.2018 DRV
- Număr anunț
- DA22155551
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- STRATEGIC TRANSLATION SRL (CUI RO27481062)
- Cod CPV
- 79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189 RON
- Valoare atribuită
- 189 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 14:33
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 16:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
189 RON
din 189 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro