Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Piese auto
- Număr anunț
- DA22109308
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN TELEORMAN (CUI 7491894)
- Furnizor / câștigător
- SABIAUTO KIT SRL (CUI RO37188338)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286,10 RON
- Valoare finală
- 286,10 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 09:46
- Data finalizării
- 21.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.