Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie retrad pad assembly pentru imprimanta xerox 3635

Număr anunț
DA22156686
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Furnizor / câștigător
EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37 RON
Valoare atribuită
37 RON
Data publicării
20.12.2018 15:26
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37 RON

din 37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.