Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare tonere Canon C-EXV49B, C-EXV49C/M/Y
- Număr anunț
- DA22154213
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.457 RON
- Valoare atribuită
- 1.457 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 13:40
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 08:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.457 RON
din 1.457 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro