Ofertă acceptată Cumpărare directă

Necesar birotica

Număr anunț
DA22158793
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL CARAS SEVERIN (CUI 3228276)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI RO25463965)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.875,70 RON
Valoare atribuită
2.875,70 RON
Data publicării
21.12.2018 08:27
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.875,70 RON

din 2.875,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.