Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet cartuse echipamente printare pt Consiliul Judetean Galati

Număr anunț
DA22158761
Autoritate contractantă
JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.648,05 RON
Valoare atribuită
37.648,05 RON
Data publicării
21.12.2018 08:23
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.648,05 RON

din 37.648,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.