Ofertă acceptată Cumpărare directă

CALENDAR 2019 TRIPTIC DE PERETE 12 FILE

Număr anunț
DA22157310
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA CLUJ (CUI 4565318)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30199792-8 · Calendare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,12 RON
Valoare atribuită
504,12 RON
Data publicării
20.12.2018 16:04
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 16:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,12 RON

din 504,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.