Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARTICOLE PICTURA SI BRICOLAJ

Număr anunț
DA22156748
Autoritate contractantă
COMUNA PODURI (CONSILIUL LOCAL PODURI) (CUI 4278183)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
Cod CPV
30194000-5 · Articole de desen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.008,40 RON
Valoare atribuită
2.008,40 RON
Data publicării
20.12.2018 15:29
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.008,40 RON

din 2.008,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.