Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tabla magnetica 200x100cm alba rama aluminiu
- Număr anunț
- DA22154723
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ,,ION GH. ROSCA" OSICA DE SUS (CUI 25288473)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI RO25637867)
- Cod CPV
- 30195910-4 · Table de scris albe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.592 RON
- Valoare atribuită
- 1.592 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 13:58
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 17:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.592 RON
din 1.592 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro