Ofertă acceptată Cumpărare directă

tableta

Număr anunț
DA22158404
Autoritate contractantă
COMUNA DAIA (CUI 5123675)
Furnizor / câștigător
GPC NET SRL (CUI 30689870)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.996 RON
Valoare atribuită
3.996 RON
Data publicării
20.12.2018 21:38
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.996 RON

din 3.996 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.