Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitionare multifunctional innkjet color
- Număr anunț
- DA22157436
- Autoritate contractantă
- Consiliul National pentru Combaterea Discriminarii (CUI 14818035)
- Furnizor / câștigător
- PCBIT ELECTRONICS SRL (CUI RO27722683)
- Cod CPV
- 30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.428,57 RON
- Valoare finală
- 1.428,57 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 16:12
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.