Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Apple MacBook Pro 13, 13.3" Retina, Core i5 2.30GHz Dual Core, 8GB, 128GB SSD, INT KB

Număr anunț
DA22155522
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.233 RON
Valoare atribuită
16.233 RON
Data publicării
20.12.2018 14:32
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.233 RON

din 16.233 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.