Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet computer birou
- Număr anunț
- DA22153651
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI RO1581530)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.764,53 RON
- Valoare atribuită
- 1.764,53 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 13:18
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 07:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.764,53 RON
din 1.764,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro