Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PAVAJ I GRI

Număr anunț
DA22160960
Autoritate contractantă
Comuna Storobaneasa (Primaria Comunei Storobaneasa Teleorman) (CUI 4652791)
Furnizor / câștigător
RO 8658444 S.C. AND COMPUTER S.R.L.
Cod CPV
44113100-6 · Materiale pentru pavare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.033,62 RON
Valoare atribuită
3.033,62 RON
Data publicării
21.12.2018 10:54
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.033,62 RON

din 3.033,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.