Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cafetiera MYRIA MY4157WH, 1.25l, 750W, alb

Număr anunț
DA22160777
Autoritate contractantă
Muzeul Casa Muresenilor Brasov (CUI 9948055)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,34 RON
Valoare atribuită
50,34 RON
Data publicării
21.12.2018 10:44
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,34 RON

din 50,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.