Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie Raft metalic depozitare

Număr anunț
DA22160406
Autoritate contractantă
Autoritatea Competenta de Reglementare a Operatiunilor Petroliere Offshore la Marea Neagra (CUI 38302162)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39153100-0 · Rafturi de carti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
897,48 RON
Valoare finală
897,48 RON
Data publicării
21.12.2018 10:21
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.