Ofertă acceptată Cumpărare directă

suport rulant

Număr anunț
DA22160189
Autoritate contractantă
DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
Furnizor / câștigător
FEROFIX EXPERT SRL (CUI RO31499548)
Cod CPV
45223100-7 · Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,36 RON
Valoare atribuită
924,36 RON
Data publicării
21.12.2018 10:09
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 10:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

924,36 RON

din 924,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.