- Număr anunț
- DA22157940
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) (CUI RO15327095)
- Cod CPV
- 39113100-8 · Fotolii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.524,20 RON
- Valoare atribuită
- 5.026,89 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 17:29
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 17:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.026,89 RON
din 4.524,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro