Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ELECTRICE

Număr anunț
DA22156836
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 2 BOLDESTI-SCAIENI (CUI 28973284)
Furnizor / câștigător
Trading Anida (CUI RO11180578)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930,68 RON
Valoare atribuită
930,68 RON
Data publicării
20.12.2018 15:34
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 16:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

930,68 RON

din 930,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.