Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOCHETA BTP TEMPO 93 BROWN (RESINE)

Număr anunț
DA22156274
Autoritate contractantă
Agentia Pentru Protectia Mediului Gorj (CUI 4448180)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39531000-3 · Covoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
570,52 RON
Valoare atribuită
570,52 RON
Data publicării
20.12.2018 15:05
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

570,52 RON

din 570,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.